Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Zaświadczenie udziału w szkoleniach SEG - procedura wystawienia

Procedura wystawiania zaświadczenia udziału w szkoleniach organizowanych przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych

W związku z uruchomieniem nowej strony seg.org.pl, zaświadczenia za uczestnictwo w wydarzeniach SEG począwszy od września 2021 są dostępne na Państwa koncie ( po zalogowaniu) w zakładce „Moje zaświadczenia”.
Zaświadczenie za uczestnictwo:
•    w webinarium/konferencji będzie dostępne na Państwa  koncie w ciągu 10 dni roboczych od daty zakończenia wydarzenia
•    w kongresie będzie dostępne na  Państwa  koncie w ciągu 30 dni od daty zgłoszenia  ( za pośrednictwem Państwa konta) chęci otrzymania zaświadczenia
Zaświadczenia potwierdzające uczestnictwo w wydarzeniach, które odbyły się przed wrześniem 2021 będą wystawiane wg. dotychczasowej procedury dostępnej poniżej.

 1. Zaświadczenie wystawione będzie na prośbę uczestnika lub osoby ją reprezentującej, przekazaną wyłącznie drogą mailową, wiadomość wysłana powinna być na adres mailowy: zaswiadczenia@seg.org.pl
 2. Zaświadczenie wystawiane będzie w formie elektronicznej, jedynie na wyraźną prośbę zostanie wystawione w formie papierowej.
 3. Wiadomość e-mail dotycząca prośby o wystawienie zaświadczenia obowiązkowo musi zawierać poniższe elementy:
  a) Imię i nazwisko uczestnika
  b) Termin i tytuł wydarzenia
 4. Zaświadczenie wystawiane będzie w terminie nie późniejszym niż 30 dni od daty nadesłania prośby.
 5. Zaświadczenie wystawiane będzie z wydarzeń, które odbyły w terminie nie późniejszym niż 24 miesięcy od daty nadesłania prośby.
 6. Prośby wykraczające ponad opisane kryteria będą rozpatrywane indywidualnie (m.in.: umieszczenie na zaświadczeniu innego zakresu informacji niż na wzorze; starszy termin wydarzenia niż 24 miesięcy; wystawienie zaświadczenie w trybie pilnym)
 7. Zaświadczenia wystawiane przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych zgodne są ze wzorem określonym przez Krajową Radę Radców Prawnych i umieszczonej na stronie www dowolnej Okręgowej Izby Radców Prawnych (np. na stronie OIRP w Warszawie)
 8. Prośby dotyczące wystawienie zaświadczenia na podstawie innego wzoru, będą rozpatrywane indywidualnie.

Zapisz się do Newslettera SEG

*
Jeśli masz pytania odnośnie naszych zasad przetwarzania danych osobowych lub jeśli chcesz  zrezygnować z otrzymywania informacji od SEG, skontaktuj się z nami poprzez e-mail: rodo@seg.org.pl.
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności oraz Warunki usługi.

Szybkie menu