Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Zenon Pokojski

Grupa Azoty

Zenon Pokojski

Grupa Azoty

Zenon Pokojski - Wiceprezes Zarządu Grupy Azoty Zakłady Azotowe „PUŁAWY”, odpowiedzialny za obszary: Pionu Handlowego,Pionu Srategii i Rozwoju, Pionu Wsparcia, Pionu Korporacyjnego oraz Dział Komunikacji Korporacyjnej.  Od ponad 20 lat kieruje różnej wielkości zespołami ludzkimi. Autor i współautor publikacji z zakresu przedsiębiorczości, zarządzania organizacjami oraz komunikacji. Członkiem Zarządu „PUŁAW” jest od 1 lipca 2009. Członek Kapituły Responsible Care. Wiceprzewodniczący Rady Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego.

Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie – doktor nauk ekonomicznych w zakresie nauk o zarządzaniu. Ponadto ukończył Szkołę Główną Handlową w Warszawie – Wydział Handlu Zagranicznego (kierunek: ekonomika i organizacja handlu zagranicznego), oraz Uniwersytet Gdański w Gdańsku – Wydział Ekonomiki Transportu (kierunek: ekonomika i organizacja handlu zagranicznego).

W latach 1990-1992 pełnił funkcję kierownika Biura Handlu Zagranicznego Fundacji „Almatur” w Warszawie. Od maja do listopada 1998 roku pracował jako Z-ca Dyrektora ds. Handlu w Energopol-Trade-Północ Sp. z o.o. w Olsztynie. Od 1992 roku do 2003 roku pełnił funkcję Prezesa Zarządu Eurimex sp. z o.o. w Warszawie. W latach 2002-2005 był zatrudniony na stanowisku Prezesa Zarządu w Przedsiębiorstwie Chemicznym CHEMAN S.A.

Szybkie menu