Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Tobiasz Dolny

Senior Manager, doradca podatkowy, ALTO

Tobiasz Dolny

Senior Manager, doradca podatkowy, ALTO

Tobiasz Dolny, Senior Manager, doradca podatkowy, ALTO 

Tobiasz jest Senior Managerem w dziale Tax w ALTO. Doradza głównie podmiotom z międzynarodowych grup kapitałowych oraz dużym polskim przedsiębiorstwom z różnych branż. Ponadto w ALTO, kieruje zespołem odpowiedzialnym za doradztwo dla podmiotów z sektora funduszy inwestycyjnych.

Na co dzień wspiera klientów w m.in. złożonych projektach restrukturyzacyjnych, zajmuje się planowaniem podatkowym dla nowych modeli biznesowych, przeprowadza audyty podatkowe, jak również doradza w bieżących kwestiach podatkowych. Do głównych obszarów jego specjalizacji należą podatek dochodowy od osób prawnych (CIT), podatek od towarów i usług (VAT) oraz rozliczenia podatkowe w instytucjach finansowych (m. in. towarzystwa funduszy inwestycyjnych, domy maklerskie).

Przed rozpoczęciem współpracy z ALTO zdobywał doświadczenie zawodowe, pracując w dziale doradztwa podatkowego jednej z firm z tzw. “Wielkiej Czwórki”.

Tobiasz jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdzie ukończył studia magisterskie na dwóch kierunkach: Finanse i rachunkowość oraz Zarządzanie. Wpis na listę licencjonowanych doradców podatkowych uzyskał w 2013 r.


Szybkie menu