Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Szymon Kurzyca

Ekspert Inwestycyjny Lewiatan Business Angels

Szymon Kurzyca

Ekspert Inwestycyjny Lewiatan Business Angels

Jest ekspertem inwestycyjnym i finansowym sieci aniołów biznesu Lewiatan Business Angels, w której jest odpowiedzialny za analizę napływających projektów inwestycyjnych, weryfikację modeli biznesowych, ocenę prognoz finansowych. W licznych seminariach i konferencjach Szymon służy swoją wiedzą z zakresu funkcjonowania rynku inwestycji na wczesnych etapach, w szczególności rynku aniołów biznesu i funduszy VC, procesów inwestycyjnych, wycen start-upów tak początkującym przedsiębiorcom jak i doświadczonym inwestorom.

Tytuł magistra zarządzania finansami zdobył w Wyższej Szkole Biznesu National-Louis University w Nowym Sączu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w firmie RUCH S.A., gdzie zajmował się finansowymi aspektami wejścia na giełdę, by w późniejszym czasie zostać kluczowym specjalistą ds. fuzji i przejęć.

Ukończył szereg programów w obszarze inwestycji na wczesnych etapach, w tym EVCA Advanced Course, EVCA Finance & Administration Course, EVCA Due Diligence, EVCA Valuation & Divestment oraz Angel Capital Association: Exit Strategies, Due Diligence, Valuation, Term Sheets, Portfolio Strategy. Jest trenerem w paneuropejskim programie Ready for Equity!2.

Szybkie menu