Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Rafał Olesiński

Adwokat, Partner Zarządzający, Olesiński & Wspólnicy

Rafał Olesiński

Adwokat, Partner Zarządzający, Olesiński & Wspólnicy

Rafał Olesiński, Adwokat, Partner Zarządzający, Olesiński & Wspólnicy

Od 2005 roku buduje i zarządza, liczącą obecnie ponad sto osób, nowoczesną prawno- podatkową firmą doradczą, z siedzibami w czterech polskich miastach. Jest jednym z liderów tworzących nową europejską sieć firm doradczych.

Jako doradca strategiczny bierze udział w negocjacjach, w tym na poziomie międzynarodowym i reprezentuje przedsiębiorców w rozmowach z Rządem RP. Współtworzy i wdraża koncepcje rozwoju, restrukturyzacji, bierze udział w transakcjach M&A, obsłudze inwestycji międzynarodowych m.in. największych koncernów motoryzacyjnych.

Pełni funkcje eksperta rad nadzorczych, zarządów spółek, w tym spółek publicznych, funduszy i inwestorów instytucjonalnych. Jest członkiem rad nadzorczych oraz Komitetów Audytu: Ten Square Games SA, Izoblok SA, Izoblok GmbH.

Swoim doświadczeniem dzieli się jako mentor w programach akceleracyjnych dedykowanych start-upom oraz jako prelegent podczas konferencji i szkoleń.

Doświadczenie zawodowe zdobywał pełniąc funkcje managerskie w międzynarodowych renomowanych firmach doradczych.

Poza działalnością w Olesiński & Wspólnicy, działa aktywnie także w spółkach: Saurus Grow Sp. z o.o. oraz Gałka Olesiński Business Support Sp. z o.o.

Szybkie menu