Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Rafał Brzoska

Prezes Zarządu, Grupa Integer.pl SA

Rafał Brzoska

Prezes Zarządu, Grupa Integer.pl SA

Rafał Brzoska twórca, założyciel i współwłaściciel Grupy Integer.pl, do której należą największa prywatna poczta – InPost oraz Paczkomaty 24/7 InPost. Dzięki nowatorskim usługom od lat z sukcesem rewolucjonizuje polski i międzynarodowy sektor pocztowo-kurierski. Zagraniczna ofensywa Integer.pl obejmuje swym zasięgiem już 14 krajów.

Jest specjalistą w zakresie tworzenia, wdrażania i rozwoju strategii sprzedaży oraz kreowania nowych możliwości rozwoju biznesu. W Grupie Integer.pl – poza funkcją zarządczą  – odpowiada również za pozyskiwanie kluczowych partnerów biznesowych i kontraktów handlowych oraz budowanie długofalowej strategii rozwoju, opartej na innowacyjnych technologiach i niestandardowych rozwiązaniach biznesowych.

Znakomity strateg i wizjoner, kreujący trendy i zmieniający oblicze polskiego rynku pocztowo-kurierskiego, doświadczony menedżer, przewidujący trendy rynkowe i specjalizujący się w nowopowstających rynkach o dużym potencjale wzrostu. Specjalista w zakresie tworzenia perspektywicznych oraz długofalowych planów i strategii biznesowych. Dzięki niestandardowej wizji rozwoju oraz koncepcyjnemu modelowi zarządzania i nowatorskiemu podejściu do biznesu, promuje polską innowacyjności na całym świecie.

Laureat II edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta w kategorii „Wizja i innowacje”. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorcy „wdrażającemu odważne czy niekonwencjonalne koncepcje lub nowe idee biznesowe”. Jeden z pięciu „Wizjonerów 2012” wg Dziennika Gazety Prawnej. Finalista prestiżowego rankingu Przedsiębiorca Roku (Ernst&Young, 2008 i 2011), zdobywca 9. Miejsca w rankingu „50 najbardziej kreatywnych ludzi biznesu” według magazynu Brief (2011 rok). Jeden z dziewięciu „Tygrysów polskiego biznesu” według magazynu Newsweek.

Szybkie menu