Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Piotr Smołuch

Adwokat, Partner Zarządzający, Kancelaria act BSWW legal & tax

Piotr Smołuch

Adwokat, Partner Zarządzający, Kancelaria act BSWW legal & tax

Piotr Smołuch, Adwokat, Partner Zarządzający, Kancelaria act BSWW legal & tax

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w obszarze rynków kapitałowych. Przeprowadził i nadzorował prawie 500 emisji obligacji, zarówno w ramach transakcji prywatnych, jak i notowanych na Catalyst. Doradzał w projektach strukturyzowanych długiem w transakcjach project finance, mezzanine i cross border na łączną kwotę 6 mld zł.

Zakres jego praktyki obejmuje także doradztwo przy przejęciach znacznych pakietów akcji na rynku regulowanym oraz tworzeniu struktur w transakcjach typu private equity, w tym M&A, IPO oraz PIPE, ze szczególnym uwzględnieniem transakcji dla instytucji finansowych. Bierze udział w sporządzaniu prospektów i memorandów informacyjnych. Zajmuje się również bieżącą obsługą korporacyjną spółek prawa handlowego oraz wybranymi obszarami z dziedziny restrukturyzacji przedsiębiorstw. Zasiadał wRadach Nadzorczych MR Bank S.A. (obecnie SGB Bank S.A.),Big Vent S.A. oraz Bone Vitea S.A.

Rekomendowany w kategorii rynki kapitałowe: dług przez Chambers Europe 2021, Chambers Global 2023 oraz w dziedzinie rynków kapitałowych przez The Legal 500 EMEA 2022.

Szybkie menu