Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Piotr Janczak

General Manager Poland, Moody’s

Piotr Janczak

General Manager Poland, Moody’s

Piotr Janczak, General Manager Poland, Moody’s

Piotr Janczak pełni funkcję Dyrektora Krajowego Moody's Investors Service w Polsce. Kieruje on z biura w Warszawie działalnością Agencji w Polsce i nadzoruje rozwój oferty Moody's na rynkach kapitałowych w Polsce, jak również w kluczowych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Piotr Janczak w szczególności odpowiada za kierowanie i koordynację działalności Agencji, jak również zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Macedonii oraz w krajach nadbałtyckich. Posiada on ponad 20-letnie doświadczenie na akcyjnych i dłużnych rynkach kapitałowych Europy Środkowo-Wschodniej, a do Moody's Investors Service przeszedl z Erste Group Bank AG w Pradze, gdzie był dyrektorem Działu Bankowości Inwestycyjnej. Wcześniej kierował Departamentem Rynków Kapitałowych w grupie Deutsche Bank w Warszawie.


Piotr Janczak jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. Jest również licencjonowanym maklerem papierów wartościowych (egzamin zdany za pierwszym razem).

Szybkie menu