Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Grześkowiak

Adwokat, Partner, GIDE LOYRETTE NOUEL

Paweł Grześkowiak

Adwokat, Partner, GIDE LOYRETTE NOUEL

Adwokat i partner w warszawskim biurze kancelarii prawnej Gide odpowiedzialny za Departament Bankowości i Finansów.
Paweł Grześkowiak specjalizuje się w prawie finansowym i bankowym (operacje finansowania zabezpieczonego i strukturyzowanego), transakcjach private equity oraz fuzji i przejęć. Posiada także doświadczenie w zakresie prawa giełdowego, papierów wartościowych, sekurytyzacji oraz projektów infrastrukturalnych.
Paweł Grześkowiak aktywnie działa w Polskim Stowarzyszeniu Inwestorów Kapitałowych (PSIK). Jest prawnikiem rekomendowanym w dziedzinie bankowości i finansów przez Legal 500 EMEA oraz przez Chambers Europe, a także w dziedzinie private equity przez Chambers Europe. Jest laureatem konkursu "Profesjonaliści Forbesa 2012 - Zawody Zaufania Publicznego" w kategorii "adwokaci" organizowanego przez miesięcznik Forbes.
Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz Prawa Porównawczego Uniwersytetu w Strasburgu. Posiada również dyplom Business Management Course Francuskiego Ośrodka Kształcenia i Informacji Kadr (CEFFIC) w Warszawie, licencję maklera papierów wartościowych Warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych, ukończył także studia podyplomowe (DESS) w zakresie prawa gospodarczego francuskiego i europejskiego w Kolegium Prawa Francuskiego przy Uniwersytecie Warszawskim działającym pod egidą Uniwersytetu w Poitiers.
Posługuje się językiem angielskim i francuskim.

Szybkie menu