Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Paweł Dziekoński

Wiceprezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Paweł Dziekoński

Wiceprezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Paweł Dziekoński, Wiceprezes Zarządu, Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie

Jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Finanse i Bankowość oraz studia doktoranckie w Kolegium Gospodarki Światowej.

Posiada bogate doświadczenie związane z sektorem finansowym, rynkiem kapitałowym, bankowością i konsultingiem. Był dyrektorem Departamentu Produktów Kredytowych Deutsche Banku Polska S.A. i nadzorował działalność jednostek produktowych w obszarze bankowości hipotecznej, produktów klienta indywidualnego i instrumentów finansowych dla firm segmentu MŚP oraz MID-CAP.

Przed dołączeniem do zespołu Deutsche Banku, Paweł Dziekoński pełnił funkcję dyrektora wykonawczego w Kredyt Banku S.A. nadzorując działalność jednostek odpowiedzialnych za rozwój oferty kredytowej dla przedsiębiorstw i korporacji, finansowanie strukturalne oraz finansowanie nieruchomości komercyjnych. Zajmował także stanowisko dyrektora zespołu doradczego w Deloitte.

Paweł Dziekoński był również doradcą w kluczowych dla polskiego rynku finansowego projektach realizowanych dla NBP i KNF. Specjalizuje się w rozwoju instrumentów finansowych oraz w zagadnieniach regulacyjnych.

Szybkie menu