Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Natalia Mosur

Adwokat, Senior Manager w Olesiński i Wspólnicy

Natalia Mosur

Adwokat, Senior Manager w Olesiński i Wspólnicy

Specjalizuje się w prawie pracy. Na co dzień doradza działom HR dużych podmiotów gospodarczych zarówno w projektach strategicznych, jak i w bieżących sprawach Prowadzi projekty związane z wprowadzaniem inwestorów na rynek polski. Wspiera ich w wyborze odpowiedniej struktury oraz optymalnym ukształtowaniu przyszłej działalności w Polsce – z uwzględnieniem specyfiki działania spółek w dużych grupach kapitałowych. Poszukuje rozwiązań odpowiadających aktualnym wyzwaniom obrotu gospodarczego, mając na uwadze dobro pracowników i pracodawcy.

W ramach swojej praktyki doradza klientom w optymalnym ukształtowaniu struktury zatrudnienia (w tym w zakresie zatrudnienia wysokiej kadry menedżerskiej) i  przy wprowadzaniu elastycznych form pracy lub elastycznego rozliczania czasu pracy, prowadzi spory sądowe z zakresu prawa pracy, negocjuje kluczowe umowy z agencjami zatrudnienia.

Doradza też klientom w kwestiach pracowniczych na etapie restrukturyzacji podmiotów (w tym przygotowywanie porozumienia ze związkami zawodowymi) a także w trakcie wszelkich negocjacji ze związkami zawodowymi.

Regularnie prowadzi szkolenia i webinaria z zakresu prawa pracy.

W związku z wyzwaniami dla działów HR związanymi z COVID-19, doradzała klientom OW (w szczególności dużym firmom produkcyjnym) w zakresie pozyskiwania dofinansowania dla pracowników oraz prawidłowego rozliczania otrzymanych środków.

Szybkie menu