Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Mateusz Rogoziński

Partner, Adwokat, Crido Legal

Mateusz Rogoziński

Partner, Adwokat, Crido Legal

Mateusz Rogoziński, Partner, Adwokat, CRIDO Legal

Partner odpowiedzialny z praktykę fuzji i przejęć w Crido Legal. Od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, w tym w zakresie realizacji złożonych projektów M&A (krajowych i transgranicznych) oraz obsługi funduszy Private Equity. Specjalizuje się także w transakcjach typu joint venture i posiada bogate doświadczenie w tworzeniu przedsięwzięć tego typu.

Doradza polskim (w tym giełdowym) i zagranicznym podmiotom z kluczowych sektorów gospodarki, m.in. motoryzacyjnego, ubezpieczeniowego, IT, telekomunikacyjnego, windykacyjnego, pocztowego, usług turystycznych i usług płatniczych. Jako jeden z nielicznych polskich prawników osobiście doradza polskim przedsiębiorcom przy akwizycjach zagranicznych (m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Maroko, Turcji czy Rumunii). Reprezentuje klientów w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Ekspert BCC oraz członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Z CRIDO związany jest od 2016 roku. Od 2018 roku jest partnerem odpowiedzialnym za rozwój Zespołu M&A, który w tym roku otrzymał rekomendacje w prestiżowych rankingach The Legal500 oraz Chambers Europe. Przed dołączeniem do CRIDO pracował dla wiodących polskich i austriackich kancelarii.

Szybkie menu