Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Marcin Zachowicz

Marcin Zachowicz

Dyrektor Biura Komunikacji
Rzecznik Prasowy Grupy LOTOS SA

Odpowiada za prawidłową i efektywną komunikację spółki z mediami i innymi grupami interesariuszy.  Do zakresu jego odpowiedzialności należy również komunikacja wewnętrzna oraz nadzór nad działaniami Lotosu w internecie.
Jest wykładowcą w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. Prowadził również zajęcia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i na  Uniwersytecie Gdańskim.
Marcin Zachowicz ukończył program Master of Business Administration (MBA) University of Strathclyde w Glasgow w Szkocji i Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menadżerów. Jest absolwentem Studiów Prawa Międzynarodowego na The Hague Academy of International Law w Hadze w Holandii, jako stypendysta stypendium ufundowanego przez Holenderskie Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
Marcin Zachowicz był min. odpowiedzialny za komunikację jednego z największych w Polsce w ostatnich latach programów inwestycyjnych o wartości ponad 5 mld zł. Ten unikatowy w realiach polskiego rynku pod względem skali zasięgu i zawartości projekt komunikacyjny został przeprowadzony z sukcesem.

Szybkie menu