Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Małgorzata Łamek-Bogacz

Adwokat, Senior Manager, Olesiński & Wspólnicy

Małgorzata Łamek-Bogacz

Adwokat, Senior Manager, Olesiński & Wspólnicy

Łączy doradztwo w obszarze prawa korporacyjnego i spółek handlowych z szeroką specjalizacją w zakresie prawa pracy, zapewniając Klientom kompleksowe wsparcie w najważniejszych obszarach ich bieżącej działalności.

Kieruje zespołem obsługującym spółki kapitałowe, głównie z branży automotive i chemicznej, w tym notowane na giełdzie.
W doradztwie łączy kompetencje prawne z podatkowymi. Oferuje wsparcie w zakresie podatków osobistych, specjalizując się we wdrożeniach programów motywacyjnych dla kluczowej kadry kierowniczej.

Współpracuje ze spółkami giełdowymi przy wdrożeniach polityk wynagrodzeń. Jest autorką publikacji w tym zakresie i prelegentką na konferencjach.

Od początku swojej drogi zawodowej zdobywała doświadczenie w transakcjach z obszaru M&A. Wspiera Klientów w procesach łączenia i podziałów spółek oraz przedsięwzięciach związanych ze zmianami właścicielskimi w spółkach (m.in. planowanie i przeprowadzanie transakcji, badania due diligence, feasibility study, doradztwo potransakcyjne).

Zajmuje się również kompleksowym doradztwem dla podmiotów zagranicznych przy wejściu na rynek polski i pozyskaniu pomocy publicznej. W ostatnim czasie kieruje projektem wsparcia potentata w produkcji materiałów do akumulatorów do samochodów elektrycznych w rozpoczęciu działalności w Polsce.

Adwokat, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i stypendystka uniwersytetu Lapin Yliopisto w fińskim Rovaniemi. Z Olesiński i Wspólnicy związana od początku 2012 roku.

Posługuje się językiem angielskim.

Szybkie menu