Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Magda Wielgus-Mosur

Radca Prawny, Senior Associate, Olesiński & Wspólnicy

Magda Wielgus-Mosur

Radca Prawny, Senior Associate, Olesiński & Wspólnicy

Specjalizuje się w zakresie prawa gospodarczego oraz prawa pracy. W codziennej pracy doradza średnim i dużym podmiotom gospodarczym, w tym z kapitałem zagranicznym, głównie z branży produkcyjnej, e-commerce i IT.

Posiada szerokie doświadczenie w tworzeniu spółek prawa handlowego oraz w zakresie reorganizacji struktur kapitałowych, w tym związanych ze zmianą struktury właścicielskiej. Doradza w procesie zamknięcia roku finansowego.

Zajmuje się kompleksowym doradztwem korporacyjnym. Wspiera przedsiębiorców w bieżącej działalności, w szczególności w zakresie wdrażania wewnętrznych dokumentów korporacyjnych dla Zarządów oraz Rad Nadzorczych.

Świadczy bieżące doradztwo dla działów HR. Brała udział w przeglądach dokumentacji pracowniczej, w szczególności wewnątrzzakładowych źródeł prawa pracy. Zajmowała się systemowym wdrożeniem nowych regulaminów oraz wzorów umów.

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Ukończyła aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych we Wrocławiu.

Doradza również w języku angielskim.

Szybkie menu