Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Lucyna Brayshaw

Radca Prawny, Partner w Olesiński & Wspólnicy

Lucyna Brayshaw

Radca Prawny, Partner w Olesiński & Wspólnicy

Lucyna ma wieloletnie doświadczenie we współpracy z działami HR i kadrą zarządzającą polskich i międzynarodowych klientów. Od lat doradza Klientom w pełnym spektrum indywidualnego i zbiorowego prawa pracy.

Wspiera klientów m.in. w kwestiach kształtowania polityki i struktury zatrudnienia, zwolnień grupowych, sporów zbiorowych czy negocjacji z organizacjami związkowymi lub reprezentacją pracowników, a także w procesach podziału pracodawców poprzez wydzielanie zorganizowanych części lub ich formalnego łączenia i faktycznej integracji. 

Doradza też klientom w kwestiach pracowniczych związanych z ich bieżącą działalnością, w szczególności w tematach regulaminów wewnętrznych, układów zbiorowych, czasu pracy, wynagrodzeń i benefitów pracowniczych, motywowania pracowników, form zatrudnienia, zwalniania i dyscyplinowania pracowników, mobbingu, nierównego traktowania. Reprezentuje klientów w trakcie postępowań sądowych z zakresu prawa pracy, a także w związku z kontrolami PIP czy ZUS.

Wspiera też klientów w procesach  wdrażania nowych technologii w działach HR, digitalizacji obszaru HR, a także w zakresie pracowniczej własności intelektualnej.

Lucyna ma również bogate doświadczenie szkoleniowe z obszaru prawa pracy.

Szybkie menu