Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Katarzyna Lorenc

Prezes Lu-Bi oraz 4 Business & People

Katarzyna Lorenc

Prezes Lu-Bi oraz 4 Business & People

Z wykształcenia ekonomista o specjalizacji strategia przedsiębiorczości. W swojej pracy wykorzystuje wieloletnie doświadczenie z zakresu badań organizacyjnych, myślenia systemowego, zarządzania projektami. Posiada ponad 16-letnie doświadczenie pracy w konsultingu, szkoleniach i coachingu. Jest koordynatorem projektów nastawionych na wzrost efektywności pracy dla korporacji polskich i międzynarodowych oraz konsultantem projektów przekształceń organizacyjnych i zmiany postaw.

Prezes Lu-Bi Sp. z o.o. oraz 4 Business & People Sp.  o.o., gdzie projektuje i nadzoruje projekty badawcze, zmian kultury organizacyjnej oraz postaw i wzrostu wyników sprzedażowych.

Wyróżniona 5 miejscem w rankingu wschodzących gwiazd biznesu Gazety Prawnej. Członkini Wojewódzkiej Rady Rynku Pracy oraz Konwentu Business Centre Club. Przewodnicząca Grupy HR Loży Warszawskiej BCC oraz Ekspert BCC ds. rynku pracy oraz zarządzania i efektywności pracy.
Usługi biznesowe stworzone przez Katarzynę zostały dziesięciokrotnie nagrodzone Medalami Europejskimi (Badanie kompetencji menedżerskich - Overview 360, Assessment i Development Center; Przeprowadzenie organizacji przez zmianę; Coaching menedżerski; Budowanie mentalności zwycięzcy w sporcie i biznesie; Szkolenie - Architektura Dynamicznego Przywództwa; Pogłębiona Diagnoza Menedżerska; Badanie satysfakcji, zaangażowania i opinii pracowników; Program Talentowy, Lu-Bi Outsourcing HR).

Prelegentka na ogólnopolskich konferencjach, gdzie jest zapraszana jest w charakterze eksperta. Udziela wywiadów do prasy, telewizji i radia. Jej publikacje zamieszczane są również na www.4bp.com.pl. oraz blogu http:/blog.4bp.com.pl/.

Szybkie menu