Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Kamil Skomorowski

Menedżer, Doradca Podatkowy, Crido Taxand

Kamil Skomorowski

Menedżer, Doradca Podatkowy, Crido Taxand

Menedżer w Dziale Doradztwa Podatkowego w Crido Taxand. Kamil jest specjalistą z zakresu doradztwa podatkowego na rzecz krajowych oraz międzynarodowych przedsiębiorstw, a także osób fizycznych. Zajmuje się zarówno doradztwem bieżącym, jak i kwestami podatkowymi związanymi z restrukturyzacjami oraz transakcjami - w szczególności w zakresie podatków dochodowych, w tym międzynarodowym planowaniem podatkowym oraz badaniami due diligence. Współtworzył oraz wdrażał z powodzeniem szereg projektów podatkowych.

Karierę w doradztwie rozpoczął w 2007 r. W latach 2007-2010 pracował w Crido Taxand. W latach 2010-2017 Kamil zdobywał doświadczenie w międzynarodowych oraz krajowych kancelariach prawnych oraz firmach doradczych. Ponownie w Crido od września 2017 r.

Doradca podatkowy, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, posiadacz English and EU Law Diploma, wydanego przez Uniwersytet w Cambridge wspólnie z Uniwersytetem Warszawskim, uczestnik międzynarodowego programu Advanced Diploma in International Taxation i posiadacz certyfikatu Principles of International Taxation wydanego przez Chartered Institute of Taxation w Londynie. Autor szeregu komentarzy oraz publikacji o tematyce podatkowej.

Szybkie menu