Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Jarosław Olszewski

FCCA, CFA, CIA, Starszy Menedżer, EY Academy of Business w Warszawie

Jarosław Olszewski

FCCA, CFA, CIA, Starszy Menedżer, EY Academy of Business w Warszawie

Jarosław Olszewski, FCCA, CFA, CIA, Starszy Menedżer, EY Academy of Business w Warszawie

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu; posiada uprawnienia polskiego biegłego rewidenta, międzynarodowe kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants), CFA (Chartered Financial Analyst) oraz CIA (Certified Internal Auditor).

Zatrudniony w grupie EY od 1996 roku. 

Przez 5 lat pracy zawodowej zdobywał doświadczenie audytora uczestnicząc w badaniach sprawozdań finansowych, przeglądach oraz projektach due dilligence. 

W kolejnych latach skoncentrował się na prowadzeniu warsztatów szkoleniowych w zakresie MSSF, ustawy o rachunkowości, ACCA, CFA, audytu wewnętrznego oraz finansów dla niefinansistów. 

Głównym obszarem specjalizacji Jarosława są Międzynarodowe Standardy Sprawozdawczości Finansowej. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie trenerskie w prowadzeniu zarówno szkoleń otwartych dotyczące zagadnień ogólnych, jak i dedykowanych, specjalistycznych warsztatów o tematyce wynikającej z konkretnych potrzeb klienta. 

Pełni funkcję dyrektora merytorycznego w programach studiów podyplomowych MSSF realizowanych we współpracy z SGH zarówno w formule otwartej jak i na zlecenie kluczowych firm sektora wydobywczego oraz energetycznego.

Członek Komisji Egzaminacyjnej Krajowej Izby Biegłych Rewidentów dla kandydatów na biegłych rewidentów. 

Szybkie menu