Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Jarosław Grzegorz

Associate Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska

Jarosław Grzegorz

Associate Partner, Dział Zarządzania Ryzykiem Nadużyć, EY Polska

Posiada dwunastoletnie doświadczenie zawodowe, w tym dziesięcioletnie doświadczenie w realizacji projektów z zakresu wykrywania i przeciwdziałania nadużyciom, weryfikacji zgodności, wdrażania systemów zapewnienia zgodności (compliance), jak i doradztwie w sprawach spornych.

Uzyskał kwalifikacje ACCA (Association of Chartered Certified Accountants)  jak również certyfikaty Biegłego ds. Wykrywania Oszustw i Nadużyć Gospodarczych (CFE - Certified Fraud Examiner), Certyfikowanego Audytora Wewnętrznego (CIA) oraz Project Management Professional (PMP).

Prowadził ponad 130 projektów w Polsce i Europie, w tym dla spółek notowanych na GPW (również z WIG20), regulatorów oraz polskich i międzynarodowych grup kapitałowych głównie w branży paliwowo-energetycznej, budowlanej, medyczno-farmaceutycznej oraz dóbr szybkozbywalnych (FMCG).

Posiada rozległe doświadczenie w realizacji projektów dochodzeniowych, audytów procesów biznesowych, weryfikacji transakcji, badania forensic due diligence, a także analizy i oceny systemów kontroli wewnętrznej oraz wdrażania systemów zapewnienie zgodności (compliance) jak również prowadzenia szkoleń i warsztatów poświęconych tematyce nieprawidłowości w obrocie gospodarczym.

Jest wykładowcą studiów podyplomowych organizowanych przez Szkołę Główną Handlową oraz Akademię Leona Koźmińskiego.

Był inicjatorem i koordynatorem unikatowego badania EY dotyczącego problemu nadużyć i korupcji w wybranych regionach Polski.

Szybkie menu