Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Jarosław Chyła

Dyrektor Oddziału PAP Biznes

Jarosław Chyła

Dyrektor Oddziału PAP Biznes

Karierę w PAP rozpoczął od współpracy z największymi mediami w Polsce i rozwój produktów dla mediów elektronicznych. W PAP Biznes od początku powołania Oddziału odpowiadał za rozwój produktu.

W 2004 r. stworzył koncepcję funkcjonowania redakcji tworzących anglojęzyczny serwis dla uczestników rynku finansowego PAP Market Insider, który zasila największe platformy transakcyjne i informacyjne na świecie. Jest współtwórcą założeń dla utworzonego w 2007 roku ogólnodostępnego serwisu „GPWInfostrefa” tworzonego we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych. Platforma jest unikalnym przedsięwzięciem internetowym, które umożliwia propagowanie aktywności na rynku kapitałowym będąc jednocześnie najpełniejszym źródłem informacji o tym rynku.

Od 2006 r. jako Dyrektor Oddziału PAP Biznes odpowiada za rozwój serwisów biznesowych w jęz. polskim i angielskim.

Brał udział we wdrożeniu systemu agencyjnego Tryton, działającego zgodnie z międzynarodowymi standardami zarządzania treścią, co dało możliwości m. in. dystrybuowania multimedialnych treści w sposób automatyczny.

Jest jednym z autorów wdrożonej w 2013 r. platformy http://biznes.pap.pl udostępniającej inwestorom indywidualnym i interesariuszom spółek informacje, komentarze rynkowe i analizy w multimedialnej formule. Portal jest kolejnym polem aktywności PAP Biznes w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesowej PAP. 

Szybkie menu