Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Ewa Zamościńska

Starszy Konsultant CSRinfo

Ewa Zamościńska

Starszy Konsultant CSRinfo


Ewa Zamościńska, Menedżer projektów, CSRinfo

Menedżer Projektów w firmie edukacyjno-doradczej CSRinfo, doświadczony koordynator projektów doradczych i trener specjalizujący się w szkoleniach z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu i zaangażowania społecznego.

Prowadzi projekty doradcze w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu m.in. w firmach z branży finansowej, FMCG, HR  i energetycznej. Brała aktywny udział w budowie strategii CSR Grup Kapitałowych. Prowadzi projekty raportowania wg GRI G3, G3.1, G4 jak również projekty doradcze w obszarze budowy i wdrażania programów  i polityk zaangażowania społecznego, polityk środowiskowych, kodeksu postępowania.

Wspiera firmy w planowaniu i przeprowadzaniu sesji dialogowych oraz paneli interesariuszy wg standardów AA1000. Ma doświadczenie w organizacji i moderowaniu sesji dialogowych oraz paneli interesariuszy.

Doświadczenie we wdrażaniu zasad  i narzędzi CSR zdobyte w firmie audytorskiej z tzw. „Wielkiej Czwórki” i CSRinfo w praktyce łączy z kompetencjami trenerskimi. Ukończyła szkołę trenerów Grupy TROP. Jest głównym trenerem firmy edukacyjno-doradczej CSRinfo, doświadczonym prelegentem i osobą prowadzącą wydarzenia.

Jest pomysłodawczynią i współautorem publikacji dotyczących CSR, autorką artykułów w prasie, promuje CSR poprzez wypowiedzi w mediach.

Prowadzi liczne szkolenia otwarte i zamknięte oraz  warsztaty z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu dla CEO  i pracowników. Wspiera firmy w  procesach motywowania i edukacji pracowników i kadry menedżerskiej z zakresu wdrażania CSR w praktyce.

Prowadzi cykl zajęć z zakresu CSR na Collegium Civitas, prowadziła również zajęcia w ramach studiów podyplomowych dotyczących CSR na WSE im. Ks. J. Tischnera w Krakowie oraz na SGGW.

Szybkie menu