Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Ewa Bałdyga

Wiceprezes Zarządu, Martis Consulting

Ewa Bałdyga

Wiceprezes Zarządu, Martis Consulting

Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Zarządzanie i Marketing oraz Finanse i Bankowość). W latach 1999-2005 pracowała jako dziennikarka Gazety Giełdy Parkiet. Otrzymała nominację do nagrody im. E. Kwiatkowskiego, przyznawanej za wybitne zasługi dla rozwoju stosunków gospodarczych między Rzeczpospolitą Polską a Polonią po 1989 roku.

Od 2005 roku pełni funkcję Wiceprezes Martis CONSULTING. Agencja posiada w swojej ofercie m.in.: relacje z mediami, relacje inwestorskie, PR korporacyjny, finansowy, komunikację wewnętrzną oraz strategię CSR. Udało jej się zbudować i utrzymać zespół profesjonalistów, który dynamicznie się powiększa. W portfolio znajdują się największe przedsiębiorstwa.

Od 2008 r. Martis CONSULTING należy do Związku Firm PR, który zrzesza największe agencjie PR działających na polskim rynku oraz jest jedyną agencją konsultingową mającą status Edupartnera Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Ewa Bałdyga znalazła się wśród 10 finalistek pierwsze edycji konkursu Radia PiN i BRE Bank: Bizneswoman Roku 2008. Dwukrotnie nominowana w konkursie Protony.

Poza działalnością zawodową, Ewa Bałdyga prowadzi działania edukacyjne. To dzięki jej staraniom powstały pierwsze studia podyplomowe z Relacji Inwestorskich w Szkole Głównej Handlowej. Dyplom ukończenia studiów otrzymało już prawie 200 osób. Również z inicjatywy E. Bałdygi powstała Akademia CSR, cykl konferencji na terenie całej Polski, edukujący małe i średnie firmy udział wzięło 700 przedsiębiorców). Patronat nad inicjatywą objęło Ministerstwo Skarbu Państwa, a głównym organizatorem jest Puls Biznesu. w 2012 r.

Szybkie menu