Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Dominik Niewadzi

Assistant Manager, doradca podatkowy, ALTO

Dominik Niewadzi

Assistant Manager, doradca podatkowy, ALTO

Dominik Niewadzi, Assistant Manager, doradca podatkowy, ALTO

Dominik jest doradcą podatkowym i Assistant Managerem w ALTO. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu postępowań podatkowych i sądowo-administracyjnych.

W ramach jego specjalizacji leży m.in. wspieranie klientów w opracowaniu strategii prowadzenia sporu z organami Ma doświadczenie w reprezentowaniu organizacji w trakcie kontroli i postępowań podatkowych w sprawach z zakresu podatku od towarów i usług, jak również podatków dochodowych. Występuje także jako pełnomocnik w wielu procesach związanych z ubieganiem się przez podatników o stwierdzenie i zwrot nadpłaconego podatku. Oprócz tego, realizuje projekty związane z ustrukturyzowaniem i wdrażaniem w organizacjach przedsiębiorców funkcji podatkowej.

Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2014 r. w renomowanej krakowskiej kancelarii doradztwa podatkowego, a następnie kontynuował ją w jednej z największych, polskich spółek doradztwa podatkowego. Z ALTO związany od listopada 2019 r.

Dominik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. Jest również autorem artykułów prasowych dotyczących tematyki podatkowej.


Szybkie menu