Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Dariusz Janus

Prezes Zarządu i dominujący akcjonariusz, IndygoTech Minerals

Dariusz Janus

Prezes Zarządu i dominujący akcjonariusz, IndygoTech Minerals

Dariusz Janus

Całe swoje życie zawodowe związany z rynkiem kapitałowym, w latach 1995 – 1997 pracował w Banku Handlowym jako analityk akcji, następnie w latach 1997 - 1999    w Biurze Maklerskim BRE Banku S.A. jako analityk akcji i obligacji.

W latach 1999 – 2001 zatrudniony w PZU Życie S.A. pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Analiz a następnie Dyrektora Biura Inwestycji Finansowych.

W latach 2001 – 2007 związany z funduszami private equity, od 2007 roku związany z LST CAPITAL, obecnie IndygoTech Minerals SA.

Dariusz Janus jest twórcą strategii inwestycyjnej IndygoTech Minerals, która po etapie działalności jako venture capital i rozwoju własnych technologii przemysłowych skupiła się na branży innowacyjnych technologii przemysłowych rozwijając je i wdrażając w trzech spółkach zależnych: LZMO SA, Baltic Ceramics Investments SA oraz Electroceramics SA.

Dariusz Janus przeprowadził pełną procedurę zmiany rynku notowań dla IndygoTech Minerals SA, z rynku NewConnect na rynek podstawowy GPW SA, a równocześnie wprowadził wszystkie trzy spółki zależne na rynek NewConnect, zaś IndygoTech Minerals na rynku podstawowym.

Szybkie menu