Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Cyryl Szudra

Adwokat, Senior Associate, Olesiński & Wspólnicy

Cyryl Szudra

Adwokat, Senior Associate, Olesiński & Wspólnicy

Senior Associate, związany z Olesiński i Wspólnicy od 2015 r. Specjalizuje się w doradztwie dla dużych i średnich przedsiębiorców (w tym notowanych na GPW w Warszawie) w zakresie prawa gospodarczego, prawa pracy oraz prawa rynków kapitałowych.

W ramach swojej dotychczasowej pracy zawodowej doradzał m.in. podmiotowi debiutującemu na rynku regulowanym podczas procedury prospektowej (IPO). Na bieżąco doradza w kwestiach związanych z przygotowywaniem prospektów emisyjnych obligacji.

Posiada doświadczenie w opracowywaniu polityk informacyjnych spółek publicznych, a także w realizacji obowiązków informacyjnych przez emitentów, w tym także w zakresie Dobrych Praktyk. Kompleksowo doradza w zakresie wdrażania w spółkach publicznych regulacji dotyczących komitetów audytu.

Autor oraz współautor specjalistycznych artykułów, zwłaszcza w zakresie prawa rynków kapitałowych, ukazujących się w prasie oraz na blogu tworzonym przez specjalistów O&W - cowprawiepiszczy.com

Prelegent podczas konferencji organizowanych przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych w zakresie obowiązków informacyjnych spółek publicznych oraz regulacji dotyczących komitetów audytu.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Aplikant adwokacki przy Izbie Adwokackiej we Wrocławiu. Ukończył także Szkołę Prawa Niemieckiego na Uniwersytecie Humboldtów w Berlinie.

Doradza także w języku niemieckim.

Czas wolny stara się spędzać poza miastem, w szczególności podczas pieszych lub rowerowych wędrówek.

Szybkie menu