Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Christophe Dubus

w latach 2002-2014 Prezes Leroy Merlin w Polsce, Wiceprezes Francusko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIFP)

Christophe Dubus

w latach 2002-2014 Prezes Leroy Merlin w Polsce, Wiceprezes Francusko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIFP)

Christophe Dubus, Dyrektor Zarządzający, mieszkający w Polsce od 1999.

Absolwent Wyższej Szkoły Handlowej w Paryżu (1988), Christophe pomógł w rozwinięciu wielu firm francuskich za granicą.

Pracował w środowiskach tak różnych jak administracja, Business to Business, Business to Consumer, Fast Moving Consumer Goods czy dystrybucja (usługi handlowe Ambasady Francuskiej w Damaszku, Syrii, Danone, Paribas sprawy przemysłowe, Sidel, Andros…).

Od 1996 Christophe był Dyrektorem Generalnym wielu spółek. Jako przełożony o liberalnym i humanistycznym nastawieniu, zachęcający do brania odpowiedzialności, zarządza i rozwija działalność Leroy Merlin w Polsce od 12 lat (45 sklepów, 8000 osób, miliard euro obrotów). Był członkiem Rady Nadzorczej podmiotu „międzynarodowe zakupy” grupy Adeo (6 lat), lider Synergie des Directeurs Régionaux Mondiaux des Business Unit Leroy Merlin (7 lat), Prezes Zarządu Klubu Stowarzyszenia na rzecz Rozwoju Zarządzania w Polsce (APM – 7 lat).Jest też Wiceprezesem Francusko-Polskiej Izby Przemysłowo-Handlowej (CCIFP – 400 członków) i Prezesem-Zalożycielem klubu dyrektorów "Entreprises Vivantes et Humaines" (EVH ) w Polsce.

Jako osobie wspierającej wyższą kadrę menadżerską, jako odkrywcy talentów, zależy mu na wykorzystaniu własnej energii, dynamizmu i sukcesu, którym chce zarażać innych, w służbie sprawom globalnego wymiaru.

Szybkie menu