Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Beata Górniak

Dyrektor Departamentu Polityki Personalnej, TAURON Dystrybucja

Beata Górniak

Dyrektor Departamentu Polityki Personalnej, TAURON Dystrybucja

Dyrektor Departamentu Polityki Personalnej, TAURON Dystrybucja S.A.

Doświadczony menadżer i praktyk zarządzania ludźmi. Od 14 lat w obszarze twardego i miękkiego HR. Specjalizuje się zwłaszcza w zakresie zarządzania kompetencjami, budowania relacji pracowniczych, planowania zatrudnienia i kosztów pracy, prowadzenia dialogu społecznego, wartościowania stanowisk pracy, zarządzania zmianą i budowania kultury organizacyjnej.

Wiedzę z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi zdobyła pracując w dużych organizacjach międzynarodowych z branży handlowej a następnie energetycznej, gdzie odpowiadała za całokształt zagadnień personalnych, najpierw jako Kierownik ds. Polityki Personalnej i Prawa Pracy w Tesco Polska (2000-2008) później jako Dyrektor ds. Personalnych w Vattenfall Distribution Poland S.A. (2009-2011). Ukończyła szereg szkoleń z zakresu coachingu, procesu Assesment Center/ Development Center, rekrutacji i selekcji, zarządzania zmianą oraz zarządzania wynikami pracy.

Od 2012 roku pełni funkcję Dyrektora Departamentu Polityki Personalnej. Do jej zadań należy kształtowanie i realizowanie całościowej polityki personalnej w spółce zatrudniającej ok.10.000 pracowników.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego oraz Akademii Strategicznego Przywództwa, Ican Institute. Prywatnie mama Nataszy i wielbicielka dalekich podróży.

Szybkie menu