Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Andrzej Narkiewicz

Andrzej Narkiewicz


Odpowiada w regionie Europy Środkowej i Bliskiego Wschodu za usługi Mercer dotyczące wsparcia klientów podejmujących decyzje o wyborze lokalizacji dla biznesu (centrali, fabryk, centr usług) w różnych krajach lub rozwijania działalności w ramach istniejących lokalizacji pod względem dostępności wykwalifikowanych pracowników, kosztów pracy, uwarunkowań makroekonomicznych. Usługi te obejmują także porównawcze analizy lokalnych rynków pracy na potrzeby samorządów czy stref ekonomicznych.

Ponadto, Andrzej prowadzi w Polsce projekty w zakresie projektowania i tworzenia systemów świadczeń i wynagrodzeń, a także posiada doświadczenie w zakresie projektów związanych z transakcjami fuzji i przejęć w zakresie aspektów HR. Andrzej posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z lokalnymi i globalnymi klientami z Europy, Bliskiego Wschodu i Azji.

Przed przystąpieniem do Mercer w 2005r., Andrzej przez ponad 5 lat pracował w Komisji Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy Emerytalnych (KNUiFE), a wcześniej podczas studiów był asystentem na Uniwersytecie Gdańskim.

Andrzej jest absolwentem ekonomii na Uniwersytecie Gdańskim.

Szybkie menu