Język: PL | EN Czcionka: A A+ A + + Kontrast: Kontast Kontast Kontast Kontast
Opis zdjęcia

Aleksandra Polak

Adwokat, Partner, B2RLaw

Aleksandra Polak

Adwokat, Partner, B2RLaw

Aleksandra jest adwokatem z bogatym doświadczeniem korporacyjnym. Doradza w transakcjach typu big-ticket oraz specjalizuje się w fuzjach i przejęciach, zagadnieniach z zakresu private equity i venture capital, sporach między korporacyjnych oraz ładzie korporacyjnym.

Prawo spółek i M&A | Doradztwo korporacyjne
Aleksandra na co dzień zajmuje się obsługą korporacyjną klientów, doradzając przy zakładaniu spółek, reorganizacjach wewnętrznych, a także przy podwyższaniu kapitału zakładowego. Doradzała w wielu skomplikowanych sporach z akcjonariuszami, często wymagających strategicznego podejścia. Ponadto, Aleksandra doradzała przy nabywaniu spółek publicznych.

Venture Capital
W ostatnim czasie Aleksandra skupiała się również na transakcjach w przestrzeni technologicznej, pracując zarówno dla polskich, jak i międzynarodowych funduszy venture capital, a także dla założycieli firm w ich rundach inwestycyjnych, od wczesnej fazy rozwoju po ekspansję.

Private Equity
Aleksandra zajmuje się doradztwem lokalnym i międzynarodowym funduszom private equity w zakresie inwestycji, przejęć i zbycia.

Nieruchomości | Energetyka i infrastruktura
Aleksandra ma duże doświadczenie w doradztwie przy nabywaniu nieruchomości, zwłaszcza dla funduszy nieruchomościowych, a także aktywów energetycznych i/lub infrastrukturalnych dla funduszy infrastrukturalnych.

Data publikacji : 2022-09-01

Szybkie menu