Środa: dzień SEG

Kategoria: 
Szkolenia SEG
21/12/2007
Wszystkie wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie w roku 2008 będą się odbywać w drugą, trzecią i czwartą środę miesiąca.
  • W każdą drugą środę miesiąca SEG będzie organizować seminaria związane z obowiązkami informacyjnymi spółek Giełdowych i relacjami inwestorskimi. Pierwsza w cyklu  konferencja, oceniająca wykonanie obowiązków informacyjnych w 2007 r., odbyła się 9 stycznia.
  • W każdą czwartą środę miesiąca SEG organizuje seminaria dotyczące zagadnień ładu korporacyjnego. Pierwsze z nich -  23 stycznia.
  • W każdą trzecią środę miesiąca SEG zaprasza swych członków na Wieczór Klubowy. Inauguracyjne spotkanie (wyjątkowo w czwartą środę) odbędzie się 23 stycznia.

Jak zostać członkiem SEG

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych zaprasza 23 stycznia 2008 r. o godz. 18.00 na inauguracyjny Wieczór Klubowy dla członków SEG.

Na pierwsze spotkanie, które otworzy cykl Wieczorów Klubowych SEG,  zapraszamy członków Stowarzyszenia do AKADEMII KURTA SCHELLERA, Warszawa, ul. Piękna 68, V piętro.

Podczas spotkania, nim zasiądziemy do rozmów, zaprosimy Państwa do  wspólnego przygotowania biesiady pod okiem Kurta Schellera, szefa kuchni warszawskiego hotelu Rialto. Akademia Kurta Schellera istnieje od 2002 roku. Promuje dobrą kuchnię z całego świata, zachęcając uczestników do rozwijania ukrytych talentów kulinarnych.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa: seg@seg.org.pl,(22) 406 61 00.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o możliwości udziału decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Ostatnia aktualizacja 10/03/2014
Podziel Się