Rafał Świeżak

swiezak_1.jpgPartner w firmie doradczej Crido Business Consulting, która wspiera firmy w przygotowaniu i wdrażaniu strategii biznesowych oraz rozwoju kompetencji menedżerów i przedsiębiorców.
Specjalizuje się w opracowywaniu, w ścisłej współpracy z zarządami firm, skutecznych strategii rozwoju biznesu oraz ich wdrażaniu. W swojej dotychczasowej karierze zawodowej zrealizował z sukcesem kilkadziesiąt projektów z zakresu doradztwa strategicznego, zarządzania kapitałem ludzkim i przeprowadzania zmian organizacyjnych. Jego podejście do planowania strategicznego łączy biznesowe elementy, takie jak: zwiększanie sprzedaży, podnoszenie efektywności i tworzenie innowacji z rozwojem menedżerów oraz kluczowych pracowników w firmie.
Realizował projekty z zakresu planowania i wdrażania strategii dla firm z branż: finansowej, handlowej, BPO/SSC oraz usług profesjonalnych. Przygotował i przeprowadził wiele projektów rozwijających kompetencje pracowników w powiązaniu ze strategią biznesową firmy dla przedsiębiorstw z sektorów budowlanego, produkcyjnego, finansowego, energetycznego, telekomunikacyjnego, farmaceutycznego, FMCG oraz usługowego.
Rafał pracuje w branży szkoleniowo-doradczej od 1999 roku. Od 2004 roku pracował w House of Skills, gdzie  kierował zespołem konsultantów i pełnił funkcję partnera. W latach 2005-2009 był wiceprezesem zarządu House of Skills.
Studiował na Uniwersytecie Warszawskim nauki społeczne i prawo. Ukończył podyplomowe studia psychoterapeutyczne na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu zarządzania.
Jest autorem licznych programów szkoleniowych.

Ostatnia aktualizacja 10/10/2014
Podziel Się