PPK - Przewodnik Pracodawcy - Warszawa

Kategoria: 
Patronaty SEG
25/11/2019

ppk-edycja-2-fb-warszawa.png

11 grudnia br. w Warszawie odbędzie się konferencja "PPK - Przewodnik Pracodawcy". Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Uruchomienie Pracowniczych Planów Kapitałowych docelowo będzie dotyczyć większości przedsiębiorstw. Oznacza to, że PPK staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych.
Jak każdy nowy program, Pracownicze Plany Kapitałowe rodzą z pewnością wiele pytań, wątpliwości i wyzwań. W jaki sposób wybrać instytucję finansową, która będzie zarządzała PPK? Czy i jakich dostosowań wymagać będą systemy kadrowo-płacowe? Jak informację o PPK przedstawić pracownikom?
Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo podczas konferencji. W trakcie spotkania zaproszeni goście skupią się wyłącznie na praktycznych aspektach wdrażania i funkcjonowania PPK. Dzięki wiedzy i doświadczeniu prelegentów będą mogli Państwo poznać zasady tworzenia Planów, dowiedzieć się w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak również rozstrzygnąć kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Aby dokonać rejestracji na wydarzenie kliknij TUTAJ.

Udział w konferncji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Konferencja odbędzie się w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych (Sala Notowań) przy ul. Książęcej 4 w Warszawie. Start o godzinie 9.00.

Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych na stronie konferencji

Osoba kontaktowa

Anna Ponikowska
e-mail: anna.ponikowska@rp.pl

Ostatnia aktualizacja 25/11/2019
Podziel Się