PPK - Przewodnik Pracodawcy

Kategoria: 
Patronaty SEG
18/11/2019

ppk-edycja-2-fb-torun.png

5 grudnia br. w Toruniu odbędzie się konferencja "PPK - Przewodnik Pracodawcy". Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Uruchomienie Pracowniczych Planów Kapitałowych docelowo będzie dotyczyć większości przedsiębiorstw. Oznacza to, że PPK staną się jednym z ważnych elementów krajowego systemu emerytalnego, a zarazem istotnym elementem pakietu świadczeń pracowniczych.
Jak każdy nowy program, Pracownicze Plany Kapitałowe rodzą z pewnością wiele pytań, wątpliwości i wyzwań. W jaki sposób wybrać instytucję finansową, która będzie zarządzała PPK? Czy i jakich dostosowań wymagać będą systemy kadrowo-płacowe? Jak informację o PPK przedstawić pracownikom?
Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo podczas konferencji. W trakcie spotkania zaproszeni goście skupią się wyłącznie na praktycznych aspektach wdrażania i funkcjonowania PPK. Dzięki wiedzy i doświadczeniu prelegentów będą mogli Państwo poznać zasady tworzenia Planów, dowiedzieć się w jaki sposób wybrać instytucję zarządzającą, jak również rozstrzygnąć kwestie prawne i podatkowe, związane z uruchomieniem i działaniem PPK. Dopełnieniem spotkania będą krótkie prezentacje renomowanych instytucji finansowych, planujących zarządzać Pracowniczymi Planami Kapitałowymi.

Aby dokonać rejestracji na wydarzenie kliknij TUTAJ.

Udział w konferncji jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Konferencja odbędzie się w hotelu Bulwar przy Bulwarze Filadelfijskim 18 w Toruniu. Start o godzinie 9.00.

Więcej informacji o wydarzeniu jest dostępnych na stronie konferencji

Osoba kontaktowa
Anna Ponikowska
e-mail: anna.ponikowska@rp.pl

Ostatnia aktualizacja 18/11/2019
Podziel Się