OTWARTA FIRMA 2011

Kategoria: 
Patronaty SEG
24/10/2011

W dniach 14-20 listopada 2011 r. już po raz czwarty w Polsce odbędzie się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Celem tej światowej inicjatywy jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.
otwarta_firma.jpg

W ramach ŚTP Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w projekcie „Otwarta firma”.
Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym. Szkoła otrzymuje zaś możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy.Projekt jest realizowany we współpracy z wszystkimi typami szkół.

Współpraca ze szkołami podstawowymi i gimnazjami polega na zorganizowaniu dla uczniów dwugodzinnej wycieczki na terenie przedsiębiorstwa.
W przypadku szkół ponadgimnazjalnych przedstawiciel firmy jest zapraszany do spotkania się z uczniami w szkole.

Aby przystąpić do projektu wystarczy zarejestrować firmę na stronie www.otwarta-firma.junior.org.pl i przesłać potwierdzenie zgłoszenia na numer faksu (22) 899 29 86 lub w formie zeskanowanej na adres Koordynatorki projektu, Joanny Mrożek: joanna.mrozek@junior.org.pl

Rejestracja firm  potrwa do 7 listopada br.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

segcsr.jpgStowarzyszenie wspiera działania Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

Więcej

Tagi: 
Ostatnia aktualizacja 20/08/2013
Podziel Się