Nowa odsłona serwisu InfoStrefa.com

Kategoria: 
Inne
06/07/2016

Nowa odsłona serwisu InfoStrefa.comlogo_podstawowe_2.jpg

InfoStrefa.com to nowa odsłona dobrze znanego uczestnikom rynku serwisu GPWInfostrefa.pl, rozbudowana o nowe treści i funkcjonalności skierowane do spółek giełdowych pragnących prowadzić aktywną politykę komunikacyjną z obecnymi i potencjalnymi akcjonariuszami. Serwis powstał w wyniku partnerskiej współpracy InfoStrefa S.A. z PAP Biznes i Stowarzyszeniem Emitentów Giełdowych.

Podczas VIII Kongresu Relacji Inwestorskich Spółek Giełdowych SEG zaprezentowano możliwości, jakie nowy serwis oferuje spółkom w realizacji ich relacji inwestorskich. W nowym portalu każdy emitent zyskuje możliwość publikacji materiałów z obszaru IR. Spółka, korzystając z prostego CMSa, może samodzielnie umieszczać w serwisie materiały własne wraz z załącznikami, aktualizować informacje o strategii, polityce dywidendowej, osobach zarządzających, umieszczać zapowiedzi istotnych wydarzeń w kalendarium, a także dodawać zdjęcia, grafiki i prezentacje. Dzięki tym możliwościom, Infostrefa.com jest pierwszym i jedynym w Polsce serwisem rynkowym, oferującym spółkom realny wpływ na treści, które będą dostępne dla inwestorów i użytkowników portalu.

  • Przez pół roku – do końca 2016 r. - korzystanie z narzędzi kreowania wizerunku spółki w portalu Infostrefa.com jest bezpłatne.
  • Po tym okresie standardowa opłata miesięczna dla spółki giełdowej wyniesie 300 zł netto.
  • Dla członków Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych został przygotowany rabat w wysokości 50% - opłata miesięczna wyniesie 150 zł netto. Dodatkowo spółka może powierzyć redakcji serwisu uzupełnianie informacji. Wtedy opłata miesięczna wyniesie 250 zł netto.

Kontakt:
Bartłomiej Wnuk
Key Account Manager
T: 22 509 29 51
M: 605 430 569
E: b.wnuk@infostrefa.com

Ostatnia aktualizacja 07/07/2016
Podziel Się