Mateusz Rogoziński

zdj_mateusz_rogozinski_0.jpg

Mateusz Rogoziński, Partner, CRIDO LEGAL

Mateusz Rogoziński jest Partnerem odpowiedzialnym za rozwój Zespołu M&A, który w tym roku otrzymał rekomendacje w prestiżowych rankingach The Legal500 oraz Chambers Europe.

Od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, w tym w zakresie realizacji złożonych projektów M&A (krajowych i transgranicznych) oraz obsługi funduszy Private Equity.

Doradza polskim (w tym giełdowym) i zagranicznym podmiotom z kluczowych sektorów gospodarki. Wśród Klientów, którym doradzał transakcyjnie można wymienić m.in. KRUK, PZU Zdrowie, Orange, Wirtualna Polska, eService, Colas, Austrian Post, Exact Systems, Travelist, MCI Capital czy Medicover.

Jako jeden z nielicznych polskich prawników osobiście doradza polskim przedsiębiorcom przy akwizycjach zagranicznych (m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Maroko, Turcji czy Rumunii).

Reprezentuje także klientów w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Jest ekspertem BCC oraz członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Przed dołączeniem do CRIDO pracował dla wiodących polskich i austriackich kancelarii.

Ostatnia aktualizacja 24/01/2020
Podziel Się