Mateusz Baran

mateusz_baran_small2.jpg

Mateusz Baran, Partner, Radca Prawny, CRIDO

Partner odpowiedzialny za praktykę prawa spółek w CRIDO Legal, gdzie zarządza zespołem kilkunastu prawników. Z CRIDO, gdzie zaczynał swoją karierę zawodową, jest związany od ośmiu lat, a z kancelarią związany jest od początku jej działalności (tj. od 2012 roku).

W trakcie pracy w CRIDO Mateusz uzyskał tytuł radcy prawnego i zrealizował wiele ambitnych i wymagających projektów. Zajmuje się szerokim zakresem spraw, ze szczególnym uwzględnieniem prawa spółek, w tym złożonych procesów reorganizacyjnych oraz transakcji M&A. Często  współpracuje z doradcami zagranicznymi, sprawnie wdrażając nowatorskie projekty transgraniczne. Konsekwentnie buduje relacje z klientami oraz wkłada duży wysiłek w rozwój wewnętrzny całej firmy i swojego zespołu.

Klienci cenią go za responsywność, otwarty umysł oraz wysoki standard świadczonych usług. W 2018 roku, na podstawie rekomendacji opinii klientów, został wskazany jako rekomendowany prawnik przez prestiżowy międzynarodowy ranking kancelarii prawnych w prestiżowym rankingu The Legal 500, uzyskując wyróżnienie w następujących kategoriach: Commercial, Corporate and M&A, Investment Funds oraz Private Clients (w której to kategorii Mateusz otrzymał rekomendację indywidualną jako Next Generation Lawyer).

Ostatnia aktualizacja 29/11/2018
Podziel Się