Mateusz Rogoziński

mateusz_rogozinski_small_0.jpg

Mateusz Rogoziński, Counsel, Adwokat, Crido Legal

Counsel i szef Zespołu M&A oraz Private Equity w Crido Legal. Od kilkunastu lat specjalizuje się w doradztwie transakcyjnym, w tym w zakresie realizacji złożonych projektów M&A (krajowych i transgranicznych) oraz obsługi funduszy Private Equity. Specjalizuje się także w transakcjach typu joint venture i posiada bogate doświadczenie w tworzeniu przedsięwzięć tego typu.
Doradza polskim (w tym giełdowym) i zagranicznym podmiotom z kluczowych sektorów gospodarki, m.in. motoryzacyjnego, ubezpieczeniowego, IT, telekomunikacyjnego, windykacyjnego, pocztowego, usług turystycznych i usług płatniczych. Jako jeden z nielicznych polskich prawników osobiście doradza polskim przedsiębiorcom przy akwizycjach zagranicznych (m.in. w Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Maroko, Turcji czy Rumunii). Reprezentuje klientów w postępowaniach przed Komisją Nadzoru Finansowego oraz Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów.
Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie. Przed dołączeniem do Crido Legal pracował dla wiodących kancelarii – austriackiej (Schoenherr) oraz polskiej (Drzewiecki, Tomaszek & Wspólnicy). Prelegent i autor publikacji z zakresu prawa spółek, prawa cywilnego oraz usług płatniczych.
 

Ostatnia aktualizacja 11/12/2017
Podziel Się