Piotr M. Szelenbaum

p.m._szelenbaum_7.02.2017_small.jpg

Piotr M. Szelenbaum, Radca Prawny, Partner, Kancelaria SPCG

Specjalizuje się w prawie spółek, w szczególności w transakcjach fuzji i przejęć oraz transakcjach na rynkach kapitałowych. Mec. Szelenbaum posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie pracy w międzynarodowych kancelariach prawnych, gdzie obsługiwał zarówno transakcje krajowe, jak i złożone projekty realizowane na międzynarodowych rynkach finansowych, a także reprezentował największe polskie spółki w przedsięwzięciach inwestycyjnych realizowanych za granicą.

Piotr M. Szelenbaum doradzał klientom w wielu procesach dotyczących prywatnych transakcji typu M&A, nabywaniu znacznych pakietów akcji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie (w tym w ramach wezwań do zapisywania się na sprzedaż lub zamianę akcji spółki publicznej), a także w przygotowywaniu i przeprowadzaniu publicznych ofert papierów wartościowych i innych transakcji na rynku kapitałowym.

Od wielu lat, Piotr M. Szelenbaum jest rekomendowany przez międzynarodowe wydawnictwa takie jak Chambers Global, Chambers Europe oraz Legal 500 EMEA w kategorii Corporate/M&A i Capital Markets.

Ostatnia aktualizacja 14/02/2017
Podziel Się