Piotr Janczak

piotr_janczak_thumb175.png

Piotr Janczak, General Manager Poland, Moody’s

Piotr Janczak pełni funkcję Dyrektora Krajowego Moody's Investors Service w Polsce. Kieruje on z biura w Warszawie działalnością Agencji w Polsce i nadzoruje rozwój oferty Moody's na rynkach kapitałowych w Polsce, jak również w kluczowych krajach Europy Środkowo-Wschodniej.


Piotr Janczak w szczególności odpowiada za kierowanie i koordynację działalności Agencji, jak również zarządzanie współpracą z kluczowymi klientami w Polsce, na Węgrzech, w Chorwacji, Bośni i Hercegowinie, Czarnogórze, Macedonii oraz w krajach nadbałtyckich. Posiada on ponad 20-letnie doświadczenie na akcyjnych i dłużnych rynkach kapitałowych Europy Środkowo-Wschodniej, a do Moody's Investors Service przeszedl z Erste Group Bank AG w Pradze, gdzie był dyrektorem Działu Bankowości Inwestycyjnej. Wcześniej kierował Departamentem Rynków Kapitałowych w grupie Deutsche Bank w Warszawie.


Piotr Janczak jest absolwentem Wydziału Handlu Zagranicznego Szkoły Głównej Handlowej. Jest również licencjonowanym maklerem papierów wartościowych (egzamin zdany za pierwszym razem).

Ostatnia aktualizacja 20/11/2017
Podziel Się