Krzysztof Libiszewski

krzysztof_libszewski.jpg

Krzysztof Libiszewski jest radcą prawnym, wspólnikiem w praktyce transakcji i prawa korporacyjnego, Wardyński i Wspólnicy

Krzysztof Libiszewski jest radcą prawnym, wspólnikiem w praktyce transakcji i prawa korporacyjnego.

Ma bogate doświadczenie we wszystkich rodzajach fuzji, przejęć, przekształceń i restrukturyzacji. Uczestniczył w wielu skomplikowanych transakcjach krajowych i międzynarodowych obejmujących rozporządzanie udziałami i majątkiem, restrukturyzację majątku i przekształcenia spółek handlowych. Doradzał m.in. Skarbowi Państwa w zakresie restrukturyzacji największych polskich stoczni.

Ukończył Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego oraz kurs prawa amerykańskiego w Centrum Prawa Amerykańskiego, będącym wspólną inicjatywą Wydziału Prawa Uniwersytetu Florydy im. Fredricka G. Levina oraz Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.

Jest współautorem książek „Transakcje przejęć i fuzji” (Warszawa 2011) oraz „Ryzyka prawne w transakcjach fuzji i przejęć” (Warszawa 2013) wydanych przez LexisNexis Polska we współpracy z kancelarią Wardyński i Wspólnicy. Jest współautorem rozdziału dotyczącego Polski w publikacji Company Formation: A Practical Global Guide, Third Edition, wydawanej przez Globe Law and Business.

Jest członkiem Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie.

Ostatnia aktualizacja 19/01/2016
Podziel Się