MF rozpoczęło konsultację autopoprawki

Kategoria: 
Regulacje
18/01/2008

18 stycznia Ministerstwo Finansów rozpoczęło proces konsultacji propozycji autopoprawki rządowej do projektu nowelizacji Ustawy o ofercie .

Ministerstwo Finansów rozpoczęło proces konsultacji propozycji autopoprawki rządowej do projektu nowelizacji Ustawy o ofercie (tej samej wersji projektu nowelizacji, jak ta złożona w Sejmie w 2006 r., dlatego też wymagającej  dość obszernej autopoprawki).

Pismo przewodnie MF

Projekt autopoprawki

Uprzejmie prosimy o zgłaszanie uwag do czwartku 24 bm. do godz. 10.00. Termin ten jest krótki, ale jako SEG zobowiązani jesteśmy do złożenia uwag w Ministerstwie Finansów najpóźniej 25 bm., przy czym wcześniejsze przekazanie uwag pozwoliłoby na ich lepsze przedyskutowanie przed konferencją uzgodnieniową, która odbędzie się w poniedziałek, 28 bm.

Dla ułatwienia pracy przekazujemy także Ustawę o ofercie. W razie  problemu z dotarciem do dokumentów źródłowych przez Internet, chętnie udostępnimy odpowiednie pliki, które są zbyt ciężkie, aby je załączać.

Informacje dotyczące konsultacji nowelizacji ustawy o ofercie będą dostępne na naszej stronie internetowej.

Proces nowelizacji tej ustawy jest dość skomplikowany, ponieważ ta sama wersja nowelizacji trafiała do Sejmu 3 razy. W przypadku jakichkolwiek pytań chętnie służymy pomocą.

Bylibyśmy wdzięczni za możliwie pilne przesyłanie uwag pod adresem: regulacje@seg.org.pl

W imieniu Stowarzyszenia Emitentów Giełdowych

dr Mirosław Kachniewski

Dyrektor Biura SEG

Tagi: 
Ostatnia aktualizacja 23/07/2013
Podziel Się