Kongres "Parkietu" - Inwestowanie i Gospodarka

Kategoria: 
Patronaty SEG
06/11/2019

25 listopada 2019 roku odbędzie się Kongres Gospodarczy "Parkietu". Patronem wydarzenia jest Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych.

Akcje, obligacje, surowce, nieruchomości, a może jeszcze inne aktywa – w co warto teraz inwestować? Dokąd zmierza gospodarka, czy unikniemy kryzysu? Jak spółki mogą zadbać o swoich inwestorów? Jakie perspektywy mają polskie fintechy? – odpowiedzi na te pytania padną podczas Kongresu „Parkietu”.

Tradycyjnie jesienią kierujemy zaproszenie do wszystkich zainteresowanych gospodarką, szeroko pojętym rynkiem kapitałowym i finansami na spotkanie z ekspertami w tych dziedzinach. Kongres „Parkietu” to doskonała okazja do skonfrontowania swoich opinii z tym, co o bliższej i dalszej przyszłości na rynkach i w gospodarce sądzą najlepsi w Polsce specjaliści od inwestycji i ekonomiści, a także przedstawiciele czołowych firm giełdowych.

Będzie mowa także o przyszłości programów lojalnościowych dla inwestorów. Eksperci zastanowią się, jak konstruować takie programy, by były atrakcyjne. Postarają się odpowiedzieć na pytanie, czego oczekują akcjonariusze od spółek i czy tego typu inicjatywy mogą przywrócić modę na inwestowanie.

Poruszony zostanie także temat fintechów. Czy Polska jest dobrym miejscem dla firm technologicznych z branży finansowej? Czego takie firmy potrzebują do rozwoju? Zastanowimy się, skąd mogą brać finansowanie, a także czy fintechy i banki są dla siebie konkurencją, czy też mogą żyć w symbiozie.

Szczegółowe informacje o Kongresie znajdują się TUTAJ.

Udział w Kongresie „Parkietu” jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

Miejsce –  wieżowiec Warsaw Spire, Plac Europejski 1 w Warszawie. Start od godziny 9.30.

Osoba kontaktowa

Agata Dresler tel. 224630209, email: agata.dresler@rp.pl


Ostatnia aktualizacja 06/11/2019
Podziel Się