Konferencja „Zarządzanie ryzykiem środowiskowym w organizacjach i jego wpływ na postrzeganie firm przez inwestorów i analityków”

Kategoria: 
Patronaty SEG
12/01/2015

Juz jutro - 13.01. br. -  CDP i firma doradcza EY organizują konferencję Zarządzanie ryzykiem środowiskowym w organizacjach i jego wpływ na postrzeganie firm przez inwestorów i analityków”.

Konferencja wraz z towarzyszącą jej debatą rozpocznie się o godz.  9.30 - 11.30  w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie ul. Książęca 4, Sala Notowań.

Patronat na wydarzeniem objęła Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Stowarzyszenie Emitentów Giełowych również objęło patronat nad wydarzeniem.

 

Przedsiębiorstwa na całym świecie w coraz większym stopniu narażone są zarówno na ryzyka wywołane zmianami klimatu, jak i na zaostrzone regulacje w obszarze ochrony środowiska. Tylko dzięki zaadresowaniu tych kwestii w strategii korporacyjnej, przedsiębiorstwa te mogą zyskać taką zdolność przystosowywania się do zachodzących zmian, która pozwoli im chronić swoją wartość i wizerunek. Eksperci podczas spotkania odpowiedzą między innymi na pytania:

- Czy i w jakim stopniu spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej przykładają wagę do ryzyk wynikających ze zmian klimatu?

- W jaki sposób adresują ryzyka wynikające ze zmian regulacyjnych?

- Czy dostrzegają i wykorzystują szanse, pojawiające się dzięki zmianom  spowodowanym wzrostem świadomości ekologicznej społeczeństw?

Więcej informacji i rejestracja tutaj.

 


Ostatnia aktualizacja 20/11/2017
Podziel Się