Konferencja „Tworzenie i walidacja polityki informacyjnej” poprzedzająca Walne Zgromadzenie Członków SEG
![]() |
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych miało przyjemność zaprosić na konferencję "Tworzenie i walidacja polityki informacyjnej" poprzedzającą Walne Zgromadzenie Członków SEG, która odbyła się 29 marca 2017 roku w Sali Kinowej (poziom -1, wejście A/D) budynku Centrum Bankowo-Finansowego „Nowy Świat” S.A. (ul. Nowy Świat 6/12, Warszawa). Partnerem Technologicznym był Unicomp-WZA.
Video z wydarzenia dostępne jest na stronie www.segnet.org.pl
Opis
Na początku spotkania skupiliśmy się na tworzeniu polityki informacyjnej (due dilligence na potrzeby opracowania polityki informacyjnej, analiza historycznych reakcji racjonalnego inwestora na komunikaty spółki i grupy porównawczej, badanie potrzeb informacyjnych racjonalnego inwestora, organizacja prac nad stworzeniem polityki informacyjnej).
Następnie przedstawiliśmy walidację polityki informacyjnej (kto może zatwierdzić politykę informacyjną w imieniu racjonalnego inwestora, certyfikacja ISR okiem wnioskodawcy, certyfikacja ISR - przebieg procesu, doświadczenia, najczęstsze problemy, publikacja polityki informacyjnej i jej przeglądy oraz zmiana pod wpływem reakcji racjonalnego inwestora, organizacja prac nad stworzeniem polityki informacyjnej).
Konferencja skierowana była do osób wyznaczonych w spółce do sporządzania i publikacji raportów bieżących i okresowych, jak również monitoringu oraz zapewnienia właściwego przepływu informacji podlegających raportowaniu.
Po konferencji odbyło się Walne Zgromadzenie Członków SEG. Udział w nim mogli wziąć tylko przedstawiciele spółek należących do Stowarzyszenia, którzy zarejestrowali się na nie zgodnie z wytycznymi na stronie SEG.
Program
10:30 - 10:50 | Rejestracja uczestników i kawa powitalna |
---|---|
10:50 - 11:00 |
Otwarcie konferencji Mirosław Kachniewski, Prezes Zarządu, Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych |
11:00 - 12:30 | TWORZENIE POLITYKI INFORMACYJNEJ
Maciej Wróblewski, Senior Manager, Prawnik, Deloitte Legal
Edmund Kozak, Wiceprezes Zarządu, IPO Doradztwo Kapitałowe
Paweł Wieliczko, Prezes Zarządu, Equity Market Consulting Group
Magdalena Cumanis, Kierownik Sekcji Rynku Kapitałowego, Dom Development |
12:30 - 13:00 |
Przerwa kawowa |
13:00 - 14:30 | WALIDACJA POLITYKI INFORMACYJNEJ
Wiesław Łatała, Partner Zarządzający, Radca Prawny, BDO Legal
Tomasz Wróblewski, Senior Consultant, Adwokat, Olesiński i Wspólnicy
Beata Majewska-Karp, Dyrektor Biura Zarządu, Makarony Polskie Piotr Biernacki, Prezes Zarządu, Fundacja Standardów Raportowania
Anita Gwóźdź, Radca Prawny, Chabasiewicz Kowalska i Partnerzy |
14:30 - 15:30 | Lunch |
15:30 - 17:00 | Walne Zgromadzenie Członków SEG (udział tylko dla spółek członkowskich, rejestracja na WZ zgodna z wytycznymi na stronie Stowarzyszenia) |
Materiały
Zapraszamy do zapoznania się z materiałami z konferencji:
- Materiały konferencyjne
- Pytania z konferencji
- Q&A
Partnerzy
Partner Technologiczny | ||
![]() |
Patroni Medialni |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Q&A
Uczestnicy przed i/lub w trakcie wydarzenia organizowanego przez SEG mogli zadać pytanie Prelegentom konferencji poprzez poniższy adres e-mail, podając w tytule datę, bądź nazwę szkolenia.
ZADAJ PYTANIE
pytania@seg.org.pl
Zapraszamy do przeczytania pokonferencyjnych Q&A, które opublikowaliśmy na stronie WWW konferencji - zakładka "Materiały".
Transmisja
Transmisję online przeprowadził Unicomp-WZA.
Kontakt
Kontakt w sprawie Seminarium:
Agata Bednarczyk
Manager ds. Konferencji
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 692 49 45
e-mail: agata.bednarczyk@seg.org.pl
Kontakt w sprawie członkostwa w SEG:
Magdalena Cieciura
Specjalista ds. Współpracy z Emitentem
Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych
tel.: (22) 826 26 89
e-mail: magdalena.cieciura@seg.org.pl