Innowacje w finansowaniu MMŚP: EQUITY CROWDFUNDING

Kategoria: 
Patronaty SEG
06/06/2014

13 czerwca 2014 roku odbędzie się konferencja  „Innowacje w finansowaniu MMŚP: EQUITY CROWDFUNDING” organizowana przez fundację Centrum Gospodarki Społecznościowej. Stowarzyszenie Emitentów Giedlowych objęło konferencję patronatem.

W jaki sposób polskie firmy mogą korzystać z equity crowdfunding? Czy jest to alternatywa, czy uzupełnienie dla tradycyjnych źródeł finansowania MMŚP? Jakie są skuteczne strategie inwestowania i co zrobić, by ten mechanizm skutecznie zaadaptować? Między innymi na te pytania odpowiedzą eksperci podczas konferencji.

Przedsiębiorcy i inwestorzy nieustannie poszukują efektywnych modeli finansowania inwestycji. Finansowanie społecznościowe (ang. crowdfunding) to coraz bardziej popularny mechanizm finansowania mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw. Komisja Europejska wskazuje go, jako dobre rozwiązanie dla stymulacji rynku kapitałowego wczesnych faz.

Konferencja odbędzie się 13.06.2014 w sali notowań Giełdy Papierów Wartościowych przy ul. Książęcej 4 w Warszawie. Udział wezmą przedsiębiorcy, właściciele platform equity crowdfunding, przedstawiciele instytucji rynku kapitałowego oraz inwestorzy. Wydarzenie jest bezpłatne, ale obowiązuje rejestracja na stronie www.cgs.org.pl.

Centrum Gospodarki Społecznościowej to fundacja, której celem jest popularyzacja alternatywnych form finansowania i rozwoju przedsięwzięć biznesowych, społecznych i kulturalnych.

Partnerami strategicznymi wydarzenia są Bank PEKAO S.A., Mind Progress Group oraz Genesis Capital (wspólnicy.pl).

Szczegółowe informacje i rejestracja: http://cgs.org.pl/innowacje-w-finansowaniu-mmsp-equity-crowdfunding/

  grafika_konferencji.jpg  Ostatnia aktualizacja 06/06/2014
Podziel Się