Giełdowa Spółka Roku

Kategoria: 
Patronaty SEG
14/01/2011

W piątek, 4 lutego, w „Pulsie Biznesu” zostaną przedstawione wyniki najbardziej szerokiego badania polskich spółek giełdowych przeprowadzonego wśród specjalistów rynków kapitałowych.

logo_gieldowa_spolka_roku.jpg50 analityków giełdowych, 68 doradców inwestycyjnych i 62 maklerów oceniło wszystkie notowane na warszawskim parkiecie spółki i wybrało Giełdową Spółkę Roku 2010.
Ankietowani oceniali kompetencje zarządu, kompleksowość oferty, relacje z inwestorami, perspektywy rozwoju i szeroko zakrojony sukces odniesiony w 2010 r. W organizacji największego i najbardziej kompleksowego w Polsce takiego badania pomógł gazecie "Puls Biznesu" instytut badawczy Pentor Research International. Wyniki badania są zaskakujące. Już dziś można zdradzić, że w tegorocznej edycji listy spółek najlepiej ocenianych przez analityków, doszło do prawdziwego przewrotu w czołówce.
Wyniki zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali 3 lutego w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie oraz 4 lutego w specjalnym raporcie „Pulsu Biznesu”.

Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych jest patronem badania Giełdowa Spółka Roku.

Więcej o Wydarzeniu na stronie: www.gsr.pb.pl

Ostatnia aktualizacja 24/07/2013
Podziel Się