I etap kolejnej edycji "Złotej Strony Emitenta" zakończony

Kategoria: 
Prasa o nas
10/02/2014

"Zakończył się pierwszy etap VII edycji konkursu "Złota Strona Emitenta" organizowanego przez Stowarzyszenie Emitentów Giełdowych, w którym wyłoniono 71 spółek posiadających najlepsze strony internetowe. 11 lutego br. ocenę rozpocznie 36 specjalistów tworzących jury konkursowe.

- Konkurs Złota Strona Emitenta stał się coroczną okazją do przeglądu komunikacji internetowej spółek giełdowych. Ponieważ poziom w tym roku był niezwykle wysoki, do II etapu przeszło aż 71 spółek. Przypomnę, że w tegorocznej edycji w ramach I etapu oceniliśmy 890 stron internetowych pod kątem kilkudziesięciu kryteriów konkursowych z takich obszarów jak: komunikacja z inwestorem, zawartość informacyjna strony oraz użyteczności serwisu - opowiada prezes SEG, dr Mirosław Kachniewski.

Ocenie konkursowej w ramach I etapu podlegały strony internetowe wszystkich spółek polskich i zagranicznych, których akcje w dniu 27 września 2013 roku były notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, w tym na rynku NewConnect. Witryny internetowe są oceniane w ramach 5 kategorii konkursowych: polskie spółki giełdowe należące do indeksów WIG20 i mWIG40; polskie spółki giełdowe należące do indeksu sWIG80; polskie spółki giełdowe nie należące do indeksów WIG20, mWIG40, sWIG80; polskie spółki giełdowe notowane na rynku alternatywnym NewConnect; wszystkie zagraniczne spółki giełdowe notowane na GPW w Warszawie, w tym rynku NewConnect"

Więcej na stronach:

ceo.com.pl

prnews.pl

biznes.pap.pl

gpwinfostrefa.pl

stooq.com

wyborcza.biz

pieniadze.gazeta.pl

finanse.wp.pl

parkiet.com

money.pl

bydgoszcz24.pl

nettg.pl

ipo.pl

wyborcza.pl

inwestycje.pl

wiadomosci.gazeta.pl


 

 

 

 

Ostatnia aktualizacja 07/03/2014
Podziel Się