1st CEE Financial Center Meeting

Kategoria: 
Patronaty SEG
30/01/2009

W dniach 18-19 lutego 2009 r. w budynku warszawskiej Giełdy Papierów Wartościowych odbędzie się konferencja pt. "1st CEE Financial Center Meeting"

Konferencja ta ma na celu pokazanie Warszawy jako centrum rynków inwestycyjnych w Europie Srodkowej oraz przedstawienie efektywności polskiego rynku finansowego. Spotkanie skierowane jest zarówno do inwestorów jak i emitentów papierów wartościowych, spółek planujących ofertę publiczną, oraz wszystkich którzy zajmują lub w przyszlości beda zajmować się kwestiami rynku kapitałowego (emisją i obrotem papierami wartościowymi, procesami i ryzykiem rynku, etc.).
Zakres tematyczny dotyczy przede wszystkim zagadnień regulacyjnych (z uwzględnienim regionalnej specyfiki), porównania zachodnich centrów finansowych z Warszawą, różnic w procesach pozyskiwania kapitału, jak również tematykę Asset i Risk Management. Jako spotkanie branżowe CEE Financial Center Meeting będzie również świetną okazją do wymiany doświadczeń wśród specjalistów związanych z rynkami finansowymi.

Zapisy na stronie www.cefcem.com

Ostatnia aktualizacja 24/07/2013
Podziel Się